26 проектів по відновленню в Луганській області та 54 проекти в Донецькій області повинні бути реалізованими до кінця 2017 року

37

На  відновлення Донецької та Луганської областей уряд виділить 293 млн грн кредитних коштів з «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

В рамках програми, яку втілює Уряд України спільно з Європейським інвестиційним банком, визначені проекти для фінансування на загальну суму понад 627 млн грн. Про  це повідомляє сайт Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Читайте за темою: Миротворча місія на Донбасі: що підказує Україні світовий досвід

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

З цих коштів понад 204 млн грн будуть витрачені на відновлення інфраструктури підконтрольної Україні частини Донецької області та більш ніж 89 млн грн – Луганської області. Будуть профінансовані роботи з відновлення та реконструкції шкіл, садочків, гуртожитків та об’єктів інфраструктури, зокрема, опалення та водопостачання.

Решта коштів у розмірі 334 млн грн будуть розподілені між прилеглими Харківською, Запорізькою та Дніпропетровською областями, які отримали  найбільше навантаження на інфраструктуру у зв’язку з прийомом внутрішньо переміщених осіб.

Читайте за темою: “Для відновлення Донбасу потрібно від 3 до 5 млрд. дол.”, – експерт

Фінансову угоду між Урядом України та Європейським інвестиційним банком щодо «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» було підписано в грудні 2014 року. Загалом програма передбачає надання Україні кредиту у розмірі 200 млн євро терміном до 20 років під 2% річних з відтермінуванням погашення кредиту на 5 років. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.