За право представляти Україну на «Оскарі» змагаються три фільми

54

У середу, 31 серпня, стало відомо назви українських фільмів, які відібрали до висування на кінопремію «Оскар». Це – «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка, «Пісня пісень» Єви Нейман та документальна стрічка Романа Бондарчука «Українські шерифи». Український Оскарівський комітет оголосить фільм-номінант від України на премію 9 вересня.

«Гніздо горлиці» – це фільм про українську трудову еміграцію, коли жінки виїжджають на заробітки в інші країни. Зйомки фільму відбувалися здебільшого у Чернівцях та околицях Буковини.

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

«Пісня пісень» Єви Нейман – історико-драматичний фільм, знятий за однойменним ліричним твором єврейського письменника Шолом-Алейхема про міць дитячих почуттів. Світова прем’єра стрічки відбулась 5 липня 2015 року на кінофестивалі у Карлових Варах 2015, а в Україні — 13 липня 2015 року на Одеському міжнародному кінофестивалі 2015.

Документальна стрічка Романа Бондарчука «Українські шерифи» розповідає про двох місцевих жителів Старої Збур’ївки 50-річного Віктора Кривобородька і 44-річного Володимира Рудьковського, які беруть на себе  функцію охорони громадського порядку.

Читайте за темою: Кіно про посттравматичний синдром – нова стрічка українського виробництва

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.