В Тель-Авіві відбудеться ізраїльсько-український медичний форум

49

У Тель-Авіві 21 вересня відкриється дводенний форум «Invest & Trade in Ukraine», який спрямований на зміцнення ділового співробітництва між Ізраїлем і Україною в сфері охорони здоров’я та обмін досвідом розвитку медичних установ. Про це йдеться на сайті United Jewish Community of Ukraine.

Захід дозволить українським фахівцям отримати виняткову інформацію про медичні заклади Ізраїлю, перейняти успішні практики, познайомитися і налагодити відносини з ізраїльською стороною для майбутнього успішного партнерства і спільних проектів.

Читайте за темою: Кооперація, емоційний інтелект та soft skills – ключ успішності епохи інноваційної економіки

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Художня лялька

У перший день форуму плануються панельні дискусії, під час яких учасники обговорюватимуть національну державну стратегію охорони здоров’я Ізраїлю і України, економічні можливості і реформи сектора, а також перспективи та шляхи співпраці між ізраїльськими та українськими клініками. Учасники заходу також дізнаються про історії успіху залучення інвестицій в українські лікарні. Крім того, мова піде про нові технології, розвитку реабілітаційних послуг та лікарень.

У другий день відбудуться ділові візити до медичних центрів Assuta, Sheba і Herzliya для вивчення досвіду та практики колег з передових міжнародних компаній медичної сфери. У форумі візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко, заступник генерального директора відділу інформації та міжнародних зв’язків Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Ейнав Шимрон Грінбоїм, торговий аташе Держави Ізраїль в Україні Елізабет Соловйов, голова Департаменту охорони здоров’я ізраїльського Інституту експорту та міжнародного співробітництва Анжела Рабінович, співвласник Клініки Спіженко Олег Спіженко, президент і засновник ізраїльського онкологічного центру ЛІСОД Майкл Амзель, президент клініки «Борис» Михайло Радуцький і медичний директор Медичного центру Carmel Володимир Шапіра.

Читайте за темою: Форум «Репутація» – для тих, хто керує майбутнім

Організатор форуму – A7 CONFERENCES, співорганізатор – Ізраїльський Інститут експорту та міжнародного співробітництва. Захід присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Державою Ізраїль та Україною і відбудеться в Ізраїльському Інституті експорту та міжнародного співробітництва за підтримки Посольства України в Державі Ізраїль та Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.