В рамках Гогольfest-2016 покажуть документальну трилогію Ucrazyans

64

Серію з трьох документальних фільмів «ПротиДія», «Об’єднані реформами»,  «Сильні громади Донеччини» під назвою Ucrazyans покажуть 18 вересня  в рамках Гогольfest-2016. Фільми відзняті Сергієм Андрушком, Дмитром Коноваловим та Дмитром Тяжловим, координатор проекту – Анна Бурдіна.

Кінопокази картин розпочалися 3 вересня в різних містах України. Прем’єри вже відбулись у Запоріжжі, Херсоні, Кропивницькому, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Дніпрі, Кременчуці.  На черзі – Тернопіль, Черкаси. Ознайомитись з розкладом показів можна на Facebook-сторінці проекту Ucrazyans.

Мета проекту – це донесення інформації про таких неймовірних українців, які своїм прикладом дають натхнення для інших займатись громадською діяльністю. Це – молоді, амбіційні люди, які, перш за все, дуже пишаються своєю країною та дуже за неї переживають. Вони хочуть, щоб ми жили краще.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

gtrfde1

Читайте за темою: «ДримбаДаДзиґа» – надзвичайна енергетика сучасного українського гурту

Надихнули режисерів на роботу шалені суспільні зміни останніх років. Стрічки дозволять на певний час відчути себе членом конкурсної комісії з відбору голови антикорупційної прокуратури. Інші стрічки доносили інформацію про протидію фальсифікаціям на виборах у Донбасі, про роботу координаційного центру реформ та результати Революції Гідності.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.