В Одесі відкрилась фотовиставка «Між війною і миром. Україна – Ізраїль»

62

9 вересня в Одесі у приміщенні Єврейського культурного центру «Beit Grand» відкрилась фотовиставка  «Між війною і миром. Україна – Ізраїль», яка присвячена тій тонкій крихкій межі, яка відділяє мирне життя від війни і смерті.

«Є дуже багато подібного і близького між сьогоднішнім Ізраїлем і Україною: боротьба за свою землю, відстоювання незалежності, мужній опір ворогу, прагнення миру. Все частіше ми чуємо в Україні порівняння з Ізраїлем, бачимо, як історія нашої країни надихає українців. Ми спостерігаємо потужний волонтерський рух серед ізраїльтян, які допомагають пораненим українцям, сиротам, що опинились на лінії зіткнення на Донбасі. А це – народна дипломатія, порозуміння між людьми, яке працює набагато ефективніше і швидше від політики. Саме тому нам, організаторам, важливо познайомити українську громаду з роботами українських та ізраїльських фотографів, в яких переплітається життя двох наших народів», –  зазначають організатори фотовиставки на Facebook сторінці заходу.

На виставці «Між війною і миром. Україна – Ізраїль» представлені роботи, зняті під час Революції Гідності, в зоні військового конфлікту на сході України, а також під час арабо-ізраїльських війн. Ці образи поєднуються з картинками мирного життя: обличчями людей, природою, архітектурою. Виставка триватиме до 26 вересня.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

hghfgh7

Гості виставки зможуть познайомитися з роботами відомих фотографів: Олександра Глядєлова, (Україна), чиї роботи представлені на виставках у Франції та Сполучених Штатах; Олександра Козаченка (Україна), провідного фотографа журналу Forbes Ukraine, автора сотень відомих фотографій революційного Майдану; Марго Ормоцадзе (Україна), фотографа, журналістки і письменниці; Паши Паштєтова, який знімає свої роботи на фотоплівку.

Читати за темою: В Ізраїлі відбудеться освітній семінар, присвячений 75-ій річниці трагедії Бабиного Яру та Катастрофі європейського єврейства

Серію робіт про Ізраїль на виставці представлять Едді Геральд (Ізраїль), який висвітлює військову тематику в гарячих точках; Павєл Вальберґ (Ізраїль) відомий ізраїльський фотограф, лауреат міжнародного фотоконкурсу Sony WPA 2011; Дана Фрідландер-Орен (Ізраїль), документальний фотограф і фахівець з панорамних фотографій, авторка книги «Тель Авів 360» та Віктор Ольховський, уродженець Донецька, учасник багатьох фотовиставок в Ізраїлі та Україні.

Організаторами виставки виступають громадська організація Israeli Friends of Ukraine (Ізраїль), та Міжнародна асоціація підтримки і розвитку української культури за підтримки Благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter (Канада), Одеської міської ради, Єврейського культурного центру «Beit Grand», Міжнародних Авіаліній України, а також Посольства України в Ізраїлі. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.