Українці у Мексиці представили Україну на інтернаціональному ярмарку

95

24 вересня українські активісти у Гвадалахарі (Мексика) мали можливість взяли участь у інтернаціональному ярмарку, присвяченому святкуванню International Family Day. Захід пройшов в Американській школі ASFG.

Читайте за темою: Як українська громада пригощала мексиканців борщем та варениками (фоторепортаж)

«Ця чудова традиція завжди збирає багато як іноземних, так і місцевих сімей. Адже це – чудовий шанс познайомитися з культурою і кухнею інших країн, відпочити в колі друзів, розповісти про Батьківщину і, звичайно ж, пройти парадом з прапором. Я горда з того, що в цьому році над Гвадалахарою не тільки пролунало «Слава Україні!», ще ми облаштували наш український куточок та пригощали варениками, зразами, борщем та медівником з узваром», – розповідає Олена Клопота, голова української громади у Гвадалахарі.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

cvxc1

cvxc2

Читайте за темою: Народна дипломатія в Мексиці: інтерв’ю з Оленою Клопотою

Активісти підготували чудовий український стенд, який користувався величезною популярністю серед гостей та учасників свята. Пригощали українці відвідувачів смаколиками традиційної української кухні, пройти повз які було просто неможливо. За традицією, гостей ярмарку вразила доброзичливість та відкритість українців, які сповнені гордістю представляти свою країну.

cvxc3

cvxc4

Читайте за темою: Українського цвіту – по всьому світу: як українці Керетаро (Мексика) беруть участь в Фестивалі країн світу

 «Для нашої громади за честь представляти Україну на нових заходах. Участь в міжнародному дні, що організувала Американська школа, – гарна нагода заявити про себе як українців! Розповісти про нашу країну, її історію, представити нашу кухню. Як завжди, представники громади вклали душу в оформлення стенду: вишиті рушники красувалися, віночки зі стрічками, сувеніри. Охочих запрошували зробити фотознімки у віночку та українській хустці! Було дуже приємно бачити таку цікавість до нашого стенду! Мексиканці не так багато знають про Україну, тому ми використовуємо будь-яку нагоду донести інформацію про нашу країну і про українську громаду в Мексиці!», – зазначає активістка української громади у Гвадалахарі Тетяна Масон. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.