Український стенд вперше представили на ювілейній міжнародній виставці у Вільнюсі

78

29 вересня у виставковому центрі  LITEXPO у Вільнюсі (Литва) відкрилась ювілейна 25 міжнародна виставка  «Baltic Fashion & Textile Vilnius». Цього року Україна вперше представлена єдиним стендом національних виробників, який об’єднав 30 підприємств.

cvxc7

Високий рівень заходу підкреслює присутність на ньому офіційних осіб: прем’єр-міністра Литви Альгірдаса Буткявічюса, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України, торгового представника України Наталії Микольської, Посла України в Литовській Республіці Володимира Яценківського, голови «Українського союзу промисловців і підприємців» (УСПП) Анатолія Кінаха. У роботі заходу взяли участь делегації ДЗІ та асоціації «Укрлегпром» із президентом асоціації Тетяною Ізовіт. Про це йдеться на Facebook-сторінці Державного підприємства «Держзовнішформ».

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

cvxc8

Читайте за темою: Літня академія в Литві: сучасний розвиток України та ставлення литовців до українців

Серед національних виробників, які взяли участь у роботі виставки: Ріто, VDone, Дюна Веста, Куртаж, Міра 2007, ТК-Домашній Текстиль, Міда, Еліж тощо.

cvxc9

cvxc10

Загалом, на виставці свою продукцію і послуги представляють близько 400 компаній з понад 20 країн світу. Поруч з найбільшими виробниками з Литви, Латвії та Естонії, візьмуть участь виробники одягу, текстильних і шкіряних виробів з Італії, Франції, Португалії, Польщі, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану та інших країн світу.

Читайте за темою: Балтійський шлях: через терни до Варшави

Виставка «Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016» – це можливість виробників встановити нові взаємовигідні ділові зв’язки з литовськими і зарубіжними фірмами з усього світу, що мають багаторічний досвід роботи як з західними, так і східними партнерами. А також ознайомитися з інноваціями, новими технологіями в секторі легкої промисловості, з колекціями мод як світових торгових марок, так і фірм цього регіону.

Також у  рамках виставки «Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016» планується організація контактно-коопераційної біржі для встановлення ділових контактів з потенційними партнерами. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.