Український стартап залучив $1 млн інвестицій

73

Український стартап eTachki із продажу вживаних автомобілів залучив інвестиції від компанії TA Ventures (інвестиційна компанія, яка займається венчурними інвестиціями та розпочала свою роботу в 2010 році – ред.) у розмірі одного мільйона доларів, про що повідомляє Новое Время. Стартап був заснований Сергієм Орловим і Олегом Скрипниченком, відомими також як співзасновники modnaKasta.

Читайте за темою: Український стартап у США залучив півмільйона євро фінансування

Унікальність сервісу у тому, що засновники пропонують клієнту супровід повного циклу продажу авто – від попередньої оцінки на сайті до продажу. Після візиту на сайт і попередньої оцінки вартості, власник авто запрошується на огляд автомобіля в представництво eTachki в будь-якому обласному центрі України. Фахівець компанії перетворює автомобіль в цифровий лот з докладним описом, за який змагаються сотні партнерів та дилерів компанії на закритому онлайн аукціоні тривалістю 30 хвилин.

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: Українські стартапи здобувають світове визнання

Проект став c2b сервісом у всіх регіонах України – це 30 відділень в 23 містах України. Отримані від інвестицій кошти власники планують витратити на масштабування проекту в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.