Український парад пройшов в одному з найбільших міст Японії (фоторепортаж)

58

3 вересня у Нагої, що є четвертим за кількістю мешканців містом Японії, прогримів український парад. Свято на честь 25-ої річниці з Дня Незалежності України охопило центральну вулицю міста.

hyut1

«Урочистий мегамарш у вишиванках приурочили до 25-ої річниці Незалежності України. В суботу центральну вулицю міста заповнили українські вишиванки, прапори, сині та жовті кульки, а ходу очолював хліб. Спеціально до урочистості його спекла українка, яка є родом із Горлівки (Донецька область). З початком війни на Донбасі жінка переїхала до столиці України, а нині гостює в Японії у доньки», – зазначають організатори свята на своїй сторінці у Facebook.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серед учасників дійства були не лише українці, а й японці, що також радо одягли вишиванки.

hyut3

Головний ініціатор та організатор параду у вишиванках в Наґої Людмила Каваґучі (Плис) зазначає, що багато людей не змогли приєднатись до дійства та дякує всім за участь. Серед гостей із Токіо був отець Павло Королюк з місії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

hyut4

Читайте за темою: «ДримбаДаДзиґа» – надзвичайна енергетика сучасного українського гурту

Найбільш кмітливі та активні учасники змогли поласувати короваєм наприкінці заходу під час вікторини, а також отримати пам’ятні подарунки.

Численна хода у вишиванках викликала неабияке здивування та захоплення, як у жителів міста Наґоя, так і українців в інших куточках Японії, які вже постфактум насолоджувались ходою на фотознімках у мережі.

hyut5

hyut6

Парад у вишиванках в Японії вперше відбувся в 2013 році у місті Токіо та став традиційним дійством для українців, японців та друзів України з інших країн. В 2016 році в Токіо відбувся 4-й мегамарш у вишиванках, відомий в Японії як Ukraine Parade. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.