Українські активісти в Греції запрошують до участі в творчих конкурсах

76

Українці в Греції проводять одразу два творчі конкурси, до яких можуть долучитися не лише учасники української громади цієї країни, але й всі охочі, які відвідували Грецію і мають що розповісти про цю державу. Організаторами конкурсу є Василіс Пападопулос та агенція http://fixer.agency/ за інформаційної підтримки Ukranorama.

В рамках першого конкурсу щодо творчих есе про Грецію, всі охочі можуть поділитися своїми спогадами про цю сонячну країну, додати кілька світлин і дати кілька порад майбутнім мандрівникам. Взяти участь в конкурсі можна виклавши своє есе з хештегом #грецькіспогади у Facebook до 20 вересня. Також потрібно вподобати дві сторінки : Греція: погляд зсередини та Оля, або дві зими і одна весна та поділитися оголошенням про конкурс у Facebook.

hgryt1

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Ще один конкурс стосується написання есе на тему: «Україна твоїми очима». Українці, що проживають у Греції, можуть поділитися спогадами, думками про Україну і своїм поглядом на Україну. Для того, аби  взяти учать в конкурсі, потрібно викласти в Facebook своє есе з хештегом #УкраїнаМоїмиОчима до 20 вересня.

«Інколи ми ображаємося, що нашу країну, буцімто, сприймають якось не так: всі є у полоні стереотипів, мало хто хоче зазирнути «вглиб» і дізнатися більше. Цим конкурсом ми хочемо надихнути на фантазії про те, як ми бачимо себе, як інші бачать нас. Часом, це – два різні світи, що змушують замислитися. Можливо, така рефлексія допоможе краще формувати образ України в світі. А ми, як частина руху «культурної дипломатії», саме цього і прагнемо», – зазначає Анна Маніаті, представниця  мережі Global Ukrainians  в Греції, засновниця інтернет-видання «Ukranorama».

Переможці  обох конкурсів  отримають екземпляр книги Посла Василіса Паподопулуса «Оля, або дві зими і одна весна» з автографом автора. Крім того, есе переможця буде опубліковане на сайті Ουκρανόραμα – Ukranorama двома мовами – грецькою та українською.

Читайте за темою: Увага! Конкурс від Global Ukraine News «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!»

Надихнула організаторів на проведення конкурсу якраз книга Посла Василіса Паподопулуса. «Не часто доводиться читати відгуки іноземців про Україну, а тим більше книгу іноземця про українців, а тим більше грека, а тим більше дипломата. «Оля, або дві зими і одна весна» – це калейдоскоп характерів,  Україна кінця 90-х очима молодого дипломата, який приїхав по службі в Київ. Книга, видана грецькою мовою в 2008 році, піднімає питання національної ідентичності, української мови, відмінності регіонів, історичної правди. Тим більш знаково і важливо, що книга була перекладена і видана українською мовою. Цікаво прочитати не тільки з точки зору «а що вони думають про нас», але і щоб побачити, наскільки все змінилося і не змінилося в Україні за цей час», – написала Анна Маніаті у Facebook. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.