Українська громада у Брюсселі зустрінеться з Надією Савченко

49

7 вересня 2016 року у Брюсселі відбудеться зустріч української громади – «Поговорімо» з Надією Савченко». Ця подія буде складовою запланованого візиту Надії Савченко до Брюсселя в рамках адвокаційної кампанії «LetMyPeopleGo», яка присвячена намаганням пришвидшити звільнення «заручників Кремля». Візит Надії Савченко до Бельгії організовують депутати Європейського парламенту та Фундація «Відкритий діалог».

 «Зустріч Надії Савченко із громадою буде можливістю особисто познайомитися з нею та напряму задати питання, які хвилюють, а також дізнатися, як просувається кампанія «LetMyPeopleGo» і чим українці закордоння можуть допомогти привернути увагу міжнародної спільноти до того, що Росія продовжує незаконно утримувати українців в полоні.

Ми радіємо з того, що, як показує реєстрація, подією зацікавилися не лише українці, але й службовці різних установ ЄС, посольств, бельгійського уряду та міжнародних організацій. Багато з них розуміють українську мову та виявили бажання особисто долучитися до зустрічі. Для нас, організаторів, це буде і чудова можливість встановити нові контакти. Я дуже вдячна колегам із Фундації «Відкритий Діалог», що вони, знаючи про наш освітній проект «Поговорімо», запропонували нам із  партнерами із «Товариства Українців Бельгії» організувати зустріч з Надією Савченко», – зазначає співорганізатор заходу та учасниця мережі Global Ukrainians Анна Яворська.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Українська громада Бельгії, як і інші громади по всьому світу, багаточисленними акціями та заходами підтримували та боролися за визволення Надії Савченко: писали петиції, звернення, влаштовували сценізовані демонстрації за визволення всіх політичних в’язнів з російського полону.

«Вперше я зустрілася з Надією Савченко нещодавно у м. Луцьк на фестивалі «Бандерштат» і я дуже рада, що і українцям Бельгії випаде нагода особисто подискутувати із нею. Я розумію, що проти Надії, та зрештою і не тільки, зараз ведеться серйозна інформаційна війна і багато українців піддаються впливу негативної або ж вибіркової інформації, без застосування критичного мислення. Ця зустріч – це намагання спонукати людей до аналізу та формування власної думки, не через те, що пропонує їм екран або друковані літери, а особистий досвід. Ще мене дуже тішить, що ця зустріч – це результат співпраці трьох організацій та поважних політиків ЄС високого рівня. Це і є синергія, і координація зусиль, про яку говорить Global Ukraine», –  підкреслює Анна Яворська.

opgh

Читайте за темою: Третя польсько-німецько-українська школа імені Богдана Осадчука запрошує до участі

Зустріч відбудеться у форматі освітнього проекту «Поговорімо».

Програма заходу:

  • 19.00-19.30 – Реєстрація.
  • 19.30-19.35 – Вітальне слово від засновників проекту «Поговорімо» Анни Яворської, представниці Global Ukrainians в Брюсселі, та Ігора Хохоляка, президента ТУБ. (UA)
  • 19.35-19.40 – Міхал Боні, член Європарламенту поділиться своїми думками про останні події в Україні. (ENG)
  • 19.40-19.45 – Людмила Козловська, президент Фундації «Відкритий діалог», проінформує про адвокаційну кампанію «LetMyPeopleGo». (UA)
  • 19.45-20.00 – Надія Савченко, член Верховної Ради та Парламентської асамблеї Ради Європи, колишній пілот української військової авіації та колишня політув’язнена Російською Федерацією, поділиться своїми думками щодо ситуації в Україні. (UA)
  • 20.00-21.00 – Час запитань та відповідей з Надією Савченко. (UA) GU
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.