Українка вразила Instagram десертами, виготовленими на 3D-принтері

138

Українка Дінара Каско створює креативні десерти завдяки 3D-принтеру, що принесло їй неймовірну популярність в Instagram.

Тістечка Дінари є справжніми витворами мистецтва, які розробляються під час 3D-моделювання на комп’ютері, а тоді окремо друкуються на 3D-принтері, передає AIN.ua. Унікальні рецепти українка публікує на власній сторінці в Instagram, яку відслідковують більш ніж 134 тисячі користувачів.

frte2

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дінарі – 27 років, за освітою вона архітектор-дизайнер. Починаючи з другого курсу, працювала в архітектурних фірмах, після закінчення навчання – в голландській компанії дизайнером-візуалізатором. Також три роки працювала фотографом. Паралельно вела будівництво об’єктів у рідному місті Харкові. Кондитерською справою почала цікавитися відносно недавно – з 2013 року.

frte4

frte5

frte6

У своїх розробках Дінара використовує різні методи моделювання форм, такі як біомімікрія, тріангуляція, діаграма Вороного.

«Біомімікрія, як і біоформізм, беруть натхнення у природи. В даному випадку я копіюю природну форму або структуру для дизайнерських цілей, створюючи структуру бульбашок. Цією ідеєю може бути що завгодно: клітина, структура, колір, раковина молюска, бджолині стільники і т.д», – пояснює українка.

frte7

Фотографії тістечок, які прославили таланти Дінари, дівчина також робить сама. Хоч вони і не передають смак, але заворожують формою. Їх можна по праву вважати значною складовою її успіху.

Читайте за темою: «ДримбаДаДзиґа» – надзвичайна енергетика сучасного українського гурту

frte8

frte9

Десерти від Каско є недешевими, оскільки всі форми – створені поштучно, а це – доволі трудомісткий процес.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.