Українець блискуче переміг в автомобільних перегонах в Італії

55

Український спортсмен вперше в історії здобув перемогу в основному заліку міжнародних змагань з перегонів на автомобілях з відкритими колесами «Формула Рено 2.0», про це повідомляє Українська газета.

Черговий етап чемпіонату VdeV Monoplace пройшов в минулі вихідні на італійській трасі Муджелло. За результатами трьох гонок, Олексій Чуклін, який виступає за голландську команду Manor MP Motorsport і представляє Україну, зайняв перше, третє і четверте місця.

Читайте за темою: Українські емігранти, які створювали сучасні технології

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

aswq

Стартувавши в третій гонці з четвертого місця, Чуклін обійшов конкурентів, в числі яких були чемпіон серії 2015 Давід Дру (David Droux), що представляє Швейцарію, і поточний лідер чемпіонату австралієць Александр Пейроні (Alexander Peroni). Останній стартував з поула і більшу частину гонки зберігав лідерство, однак на передостанньому колі Олексій обігнав і його.

Читайте за темою: Як українці в джунглях розбагатіли

Європейська серія VdeV має 24-річну історію. У 2016 році на чемпіонаті VdeV Monoplace виступають 50 пілотів в складі 19 команд. Сім етапів чемпіонату проходять на відомих трасах Європи і включають в себе по три гонки в рамках кожного етапу. Пілоти змагаються на автомобілях з відкритими колесами «Формула Рено 2.0», розганяються до 100 км/год за 3 секунди, розвиваючи бічні перевантаження в 3G.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.