Global Ukraine

Україна в медіа-просторі Мексики в серпні 2016 р.

70

Автор: Андрій Рижков

Зазвичай, імідж однієї країни в суспільстві іншої формується завдяки ЗМІ, контактам, досвіду ведення бізнесу, тощо. З огляду на географічну відстань між нашими державами, а також зважаючи на відносно невелику кількість українців, що мешкають в Мексиці, можна сказати, що наразі мексиканські видання є чи не основним чинником, який генерує імідж України в країні ацтеків.

Отже, ця розвідка ставить за мету аналіз адженди об’єктів та атрибутів серпневих публікацій про Україну у трьох мексиканських виданнях – «Ла Хорнада», «Ель Універсаль» та «Міленіо». Зазначені інформаційні ресурси було проаналізовано із застосуванням вже відпрацьованої методології.

Загалом, «Ель Універсаль» в липні згадав про Україну 47 разів (майже однакова кількість згадок, що і минулого місяця), «Ла Хорнада» – 25, а «Міленіо» – 46. Впадає в око значне збільшення контенту з дискурсом про нашу державу в двох останніх щоденниках у порівнянні з липнем цього року.

jhuy24

Цього місяця пальма першості у кількості матеріалів про Україну належить «Ель Універсаль», що випереджає «Міленіо» усього на одну новину. Як і в липні, «Ла Хорнада» приділяє Україні найменше уваги.

Завдячуючи, мабуть, Олімпійським іграм, в серпні рубрика «Спорт» із незначним відривом випередила «Міжнародні відносини» за сумарною кількістю статей. На превеликий жаль, агресія Росії в Україні продовжує фігурувати у якості однієї з центральних тем, поступаючись лише головній спортивній події планети.

Квалітативну складову кожного з трьох аналізованих видань можна спостерігати у наступному графіку.

jhuy25

Читайте за темою: Липневий імідж України у мексиканському медіа-просторі

Можна помітити, що тональність трьох аналізованих видань є здебільшого нейтральною, причому, як і минулого місяця, сентимент інформації про Україну у «Міленіо» є однорідним. Цього разу адженда «Ла Хорнада» є більш «сприятливою» для нашої держави. А тепер звернемося до аналізу кожного з видань окремо.

jhuy26

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.