Україна та Німеччина проведуть взаємні роки мови

58

2017-2018 навчальний рік буде роком української мови у Німеччині та німецької мови в Україні.

Про це заявили у Берліні на спільній прес-конференції за підсумками двосторонніх переговорів глави МЗС України Павло Клімкін і ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр, повідомляє Укрінформ.

«Я особисто дуже підтримую ідею зробити наступний рік роком німецької мови в Україні і роком української мови у Німеччині», – заявив Павло Клімкін.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Він уточнив, що йдеться не про календарний, а про навчальний рік, так що старт взаємним рокам планується дати у середині 2017 року.

Читати за темою: Польща та Україна продовжують історичний діалог

«Я сподіваюся, що ми проведемо успішні роки мов наступного року», – сказав зі свого боку Штайнмайєр.

Водночас, Клімкін висловив вдячність за постійну підтримку, яку МЗС  ФРН робить кафедрі україністики в університеті Грайфсвальда.

Загалом гуманітарний блок питань, що стояли в четвер на порядку денному переговорів, включав те, як дійсно зблизити українців і німців.

«У ході переговорів ми обговорили те, як зміцнити людські контакти з тим, щоб німці відчували себе по-справжньому вдома в Україні, а українці почували себе по-справжньому вдома у Німеччині», – сказав Павло Клімкін, висловивши сподівання, що вже найближчим часом українці зможуть їздити в ЄС без віз.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.