Україна розпочала випуск бензину стандарту екологічності Євро 5

78

Компанія «Укргазвидобування» розпочала випуск бензину стандарту Євро-5 на Шебелинському відділенні з переробки газового конденсату і нафти. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У ході виконання проектів з модернізації, в плановому режимі Шебелинське ВПГКН розпочало виробництво бензину А-95, що відповідає європейському стандарту екологічності Євро 5.

«Перехід на стандарт Євро 5 став черговим кроком на шляху до підвищення якості усієї продукції, яку виробляє Шебелинське ВПГКН та інші переробні активи компанії. Нагадаємо, у квітні цього року ПАТ «Укргазвидобування» розпочало виробництво бензину стандарту Євро 4 та декларувало перехід на стандарт Євро 5 до кінця поточного року», – йдеться у повідомленні.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Брелок “Тризуб”

Перша партія бензину А-95 стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ВПГКН буде запропонована до продажу під час найближчих торгів, що відбудуться 06.09.2016 року на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Читайте за темою: Україні – 25: чим ми можемо пишатися

До кінця поточного року модернізація технологічного процесу дозволить привести якісні показники усієї продукції до високих екологічних стандартів. У найближчих планах компанії – повний перехід на випуск дизпалива стандарту Євро 4 та випуск бензину А-92 стандарту Євро 5.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.