Третя польсько-німецько-українська школа імені Богдана Осадчука запрошує до участі

102

Колеґія Східної Європи імені Яна Новака-Єзьоранського та Німецький культурний форум Східної Європи оголошують про прийом заявок для участі у третій польсько-німецько-українській школі імені Богдана Осадчука, яка відбудеться з 27 листопада до 4 грудня у Вроцлаві та Войновіце (Польща).

Взяти участь зможуть студенти, аспіранти, молоді фахівці та керівники у віці від 18 до 28 років з Польщі, Німеччини та України, які зацікавлені в вивченні Центральної та Східної Європи (соціальні науки, література, історія, географія, тощо).

На учасників школи чекатиме 7-денна серія лекцій, семінарів, навчальних програм, які стосуватимуться тематики майбутнього Європи у міждисциплінарній перспективі. Відбудуться також дискусії щодо історичних контекстів 3-х країн та семінари, які проводитимуться самими учасниками. Всі заходи відбуватимуться під керівництвом міжнародної групи експертів.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Останній термін подачі заявок – 23 жовтня, учасників відберуть до 24 жовтня. Організатори забезпечують учасників  проживанням, харчуванням, навчальними матеріалами. Щоб подати заявку для участі натисніть тут. Більше інформації про Школу можна знайти тут.

Богдан Осадчук – відомий в Європі історик, політолог, публіцист, професор Берлінського Вільного Університету. Навчався в Берлінському університеті в 1942-1944 рр. Докторську дисертацію захистив в Українському Вільному Університеті (Мюнхен) в 1966 р.

Читайте за темою: Навчальна програма « Про.Навички» – стань агентом змін в освіті

В еміграції працював як український журналіст (зокрема, у німецьких виданнях «Українські вісті», «Die Neue Zeitung» (1950-55), «Der Tagesspiegel», швейцарська «Die Neue Zurcher Zeitung») та був головним редактором «Віднови» – емігрантського журналу незалежних українських інтелектуалів. Богдан Осадчук є автором книг «Die Entwicklung der Kommunistischen Parteien Ostmitteleuropas» – «Розвиток комуністичних партій Центральної та Східної Європи» (1962), «Der Sowjetkommunismus-Dokumente» – «Радянський комунізм. Документи» (1964). Він також співпрацював з легендарним польським журналом «Kultura», який заснував у Парижі 1950 року Єжи Гедройць. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.