Святкування Дня Незалежності України в Сакраменто (США)

75

Українці в Сакраменто відсвяткували День Незалежності проведенням великого дводенного заходу «Разом за свободу». Організаторами заходу вступили Ukraine ReliefUkrainian American Coordinating Council San Francisco, Ukrainian Heritage Club of Northern California (Roseville), Ukrainian Cultural Center (Los Angeles), St. Michael’s Ukrainian Orthodox Church (San Francisco), SUSTA (Союз Українських Студентських Товариств Америки, (New York), Ukrainian Cultural Center «Chervona Ruta» (Denver), Nova Ukraine, Українці Каліфорнії (San Francisco), Українська Діаспора Сакраменто (Sacramento), Українці у Ванкувері (Canada).

«Наша місія полягає в тому, щоб представити різноманітну культуру України нашим американським і слов’янським громадам, а також допомогти тим, хто постраждав від війни в фінансовому плані, емоційно і духовно», – зазначають Ukraine Relief на своєму YouTube каналі.

На цьому дводенному заході були представлені розважальні програми, спеціальні гості, цілий ряд заходів для дітей, конкурси, традиційні українські страви, українські подарунки і сувеніри, а також послуги, що надаються різними місцевими та національними підприємствами. Серед учасників були державні посадові особи з України та Сполучених Штатів. На вечірньому концерті виступали добре відомі виконавці, серед яких Артем Мірзоян та Тоня Матвієнко.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.