Святкування Дня Незалежності України в Парижі (фоторепортаж)

66

19 вересня Посольством України у Франції було організовано прийом з нагоди святкування 25-ї річниці незалежності нашої держави, на який були запрошені офіційні особи, громадські активісти України, представники дипломатичного корпусу Франції.

cvxc11

Для гостей свята був організований концерт, на якому сучасну українську культуру представляли етно-лауж гурт SHOPPING HOUR та український бандурист-інструменталіст Любомир Шевчук. Це – представлення нової України, її сучасної культури. Проект Global Ukraine News поспілкувався з учасниками гурту SHOPPING HOUR про їхній виступ в Парижі, враження від Франції та закордонні концерти.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

cvxc12

Читайте за темою: На виставці українських митців в Парижі – аншлаг

GU: Які Ваші враження від участі у святкуванні Дня Незалежності України?

Для нашого колективу це була велика честь, що саме ми грали на святкуванні Дня Незалежності України. Звичайно, відчували відповідальність, оскільки за кордоном ми – не просто музичний колектив, ми представляємо частинку своєї країни. Дуже приємна публіка була на святі, представники різних країн світу. І цікаво, що під час виконання пісень різними мовами, у залі періодично ми бачили посмішки, бо гості чули рідну мову. Враження – найкращі від заходу, від Парижа, від працівників нашого Посольства у Франції. Велика подяка організаторам і звукорежисеру-французу Руді, який влаштував комфортне і професійне звучання нашій музиці.

cvxc13

GU: Чи часто Вас запрошують на закордонні івенти?

Ми кілька разів грали на запрошення Американського Культурного Дому, тобто, фактично, на території Сполучених Штатів… А якщо серйозно, то участь у святкуванні 25-річчя Незалежності України в Парижі – це для нас перший закордонний досвід. Дуже приємно, що Ірена Карпа запросила нас, а Посол України у Франції пан Олег Шамшур довірив нам честь зіграти для гостей заходу, серед яких, як ми знаємо, були світові дипломати, митці, політики, бізнесмени, військові та релігійні лідери.

Читайте за темою: Показ українських вишиванок біля Ейфелевої вежі: як це було (фоторепортаж)

GU: Що Вас найбільше вразило під час виступу і під час відвідин Парижа?

Тетяна Шамшетдінова: Дуже світлим було спілкування із українською діаспорою, поговорили і про Львів, і про Дрогобич… А найбільше вразило, коли люди з різних куточків Франції розповідали, як прокинулись в страшенну рань, аби приїхати в Париж заради нашого виступу. Це неймовірно тішить й надихає!

cvxc14

Олена Львова: Щодо Парижа – приголомшила  архітектура і скульптура – таке враження, що парижани живуть у суцільному музеї. Атмосфера міста і його повітря – вони справді особливі і мають присмак справжньої внутрішньої свободи. Дивує, як культурна спадщина кількох минулих віків гармонійно співіснує з комфортною і стильною сучасністю.

Тетяна Радостєва: Париж не всім до вподоби. Я була там вперше, але я – в повному захваті! Це – дуже романтичне місто, хочеться обов’язково повернутись і насолодитися ним ще більше й глибше.

Читайте за темою: Джамалу привітали в Парижі

Антон Лейба: Найбільше вразило, мабуть, відчуття буденної, повсякденної космополітичності, і, водночас, відокремленості всіх і всього, що довкола. Іншими словами – самодостатності. І ще – одночасна і однаково сильно проявлена любов і зневага до матеріальної культури.  GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.