Скульптура українки прикрашає італійське містечко

58

Скульптура Лілі Мочули тепер прикрашає італійське місто Кунео, яке знаходиться на кордоні з Францією. Про це повідомляє 20minut.ua.

Лілія вже 4 роки навчається у римській академії мистецтв. Минулого року українка взяла участь у конкурсі скульптур молодих митців від фундації Пеано, який проводять вже 19 років поспіль, та посіла перше місце. На конкурсі дівчина представила свою скульптуру «Точка зору». За перемогу у змаганні українка отримала премію 5 тисяч євро та можливість реалізувати скульптуру у натуральну величину. Проте для цього дівчині довелося також шукати і мецената, яким стала фірма Giovannozzi marmi.

Читайте за темою: Українка – в списку 100 найвпливовіших персон арт-світу

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

gyfdsasd5

gyfdsasd6

gyfdsasd7

Читайте за темою: 4 українські університети – в рейтингу найкращих вишів світу

На відкриття скульптури зібралося чимало відвідувачів. Оригінальні розміри арт-об’єкту – 2 метри  у висоту, 3 метри у довжину та 70 сантиметрів ширини.  Скульптура представляє собою блок  каменю з отворами, що символізують вікна у будинку – відкриті, закриті, напівзакриті шторами. Люди, що сидять на траві і дивляться крізь ці віконечка, бачать різні кусочки загальної картинки, тобто мають свою точку зору. Але ніхто із них не отримає повного зображення, якщо не візьме до уваги й те, що видно з інших віконечок.  Ця скульптура є інтерактивною, бо має зв’язок із спостерігачем. А також дітки можуть гратися: пролазити крізь отвори, бігати навкруги.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.