Популярне американське видання оприлюднило портрети українських військових

73

В недільному номері видання The Washington Post вийшов матеріал про українських військових з промовисто-закличною назвою  «Look closely at their faces/ Подивіться уважно на їхні обличчя». Про це повідомляє Посольство України в США на своїй Facebook-сторінці.

Читайте за темою: Ракета «Vega» з українським двигуном вивела на орбіту космічні апарати Google

gfrtВ матеріалі розповідається про підписання Будапештського меморандуму про надання Україні гарантій безпеки від загроз або застосування сили проти її територіальної цілісності і політичної незалежності в обмін на відмову від ядерної зброї (5 грудня 1994 року). А також про події на Сході України на сучасному етапі. Видання прямо заявляє про загарбницькі дії Росії. «У лютому 2014 року Росія окупувала український Крим. У квітні 2014 р. російські війська вторглися у Cхідну Україну. В результаті агресії Путіна загинули більш ніж 10 000 українців, а понад 2,5 мільйони осіб втратили свої домівки», – йдеться у матеріалі.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читайте за темою: Україна в медіа-просторі Мексики в серпні 2016 р.

Видання зазначає, що сьогодні єдиними гарантіями безпеки ї цілісності України є українські герої – воїни, волонтери, медики, капелани та журналісти та закликає світову спільноту уважно подивитися на їхні обличчя.

Про українських воїнів-захисників, волонтерів можна дізнатися тут: www.herofaces.org

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.