Огляд е-демократії від EGAP

69

Програма EGAP (фінансована Швейцарською Конфедерацією) та її партнери розпочинають серію аналітичних записок з питань ефективного електронного урядування.  Ця діяльність є частиною підтримки EGAP Програми для інклюзивного та обґрунтованого політичного діалогу стосовно електронного урядування та електронної демократії в Україні.

Читайте за темою: Global news through Ukrainian Prism

Аналітичні записки будуть висвітлювати різні питання е-урядувaння і е-демократії та будуть розповсюджуватись щоквартально в електронному вигляді. В рамках цієї ініціативи вже було підготовлено аналітичний звіт е-Демократія в Україні: Погляди громадян і ключових зацікавлених сторін (2016) та першу аналітичну записку щодо ефективної е-демократії, в якій визначено поняття «електронна демократія», здійснено огляд законодавства та відстежені останні досягнення, а також відмічено можливі прогалини та запропоновані політичні рекомендації на майбутнє.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Авторами першої аналітичної записки стали Йорданка Томкова (PhD, з INNOVABRIDGE Foundation, радник в Україні із питань електронного урядування та керівник проекту національного діалогу програми EGAP) та Олексій Конашевич, (експерт групи Електронна демократія із Реанімаційного пакету реформ та Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської академії).

Читайте за темою: Прогресивні ініціативи електронного урядування: “Україна може стати лідером в блокчейн і обігнати інші країни завдяки новим прогресивним рішенням”

Автори аналітичної записки зазначають, що важливо прискорити темпи реалізації відповідних законів. Їхнє ефективне втілення має базуватися на рішучій політичній волі; систематичному виділенні відповідних фінансових ресурсів для пріоритетних стратегій і програм; навчанні державних посадових осіб, громадських організацій, громадян і представників засобів масової інформації щодо ефективного використання інструментів електронної демократії; створенні проактивної позиції громадськості щодо наявних соціальних політик і програм з електронної демократії. Для поєднання всіх цих аспектів потрібна національна стратегія та план дій з електронної демократії, а також розробка та інтеграція комплексної Дорожньої карти з електронної демократії як відправної точки у межах Плану дій Партнерства відкритого урядування України (на 2016-2018 роки).

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.