Одеська митниця перешкодила незаконному вивезенню 500 тонн лісу

63

Одеська митниця ДФС у співпраці з Управлінням контррозвідувального захисту економіки СБУ та прокуратурою перешкодили спробі незаконного вивозу близько 500 тонн кругляка сосни на митному посту «Одеса-порт». Про це повідомляється на сайті Одеської митниці ДФС.

Товар прямував з України до Китаю. Під час перевірки документів, виявилося, що комунальне підприємство Хмельницької області, яке фігурувало в документах компанії-експортера, не надавало компанії товаротранспортної накладної для вивезення лісу. Документи були підроблені і є підстави вважати, що дерева були вирубані незаконно. Перший заступник начальника Одеської митниці ДФС Семен Кривонос зазначив, що за фактом було порушено кримінальне провадження.

Юлія Марушевська, керівник Одеської митниці ДФС, зазначила, що важливо, щоб робота велася не лише на митниці, але й безпосередньо в зоні вирубки.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читайте за темою: Євген Уткін чекає вибачень за обшуки в офісі KM Core

«В першій половині літа ми з Юлією Марушевською обговорювали катастрофічну ситуацію з вирубкою лісів в Україні, (не)діючий мораторій на експорт деревини, складну екологічну та економічну ситуації в Карпатах. Звичайно, потрібен комплексний підхід, розвиток інфраструктури лісових районів, створення робочих місць, пропагування природозахисту, тощо, але щось же і ми можемо зробити на рівні області, через яку відбувається експорт. Юлія слово стримала, відтепер митниця активно відслідковує нелегальні вивезення лісу. Не може не радувати і активне підключення громадських організацій, відомих українців, міжнародних інституцій. Вірю, що разом нам вдасться зберегти ліси України», – поділилася враженнями на своїй Facebook-сторінці Люба Шипович, керівник IT-проектів Одеської ОДА, президент Razom for Ukraine та учасниця мережі Global Ukrainians.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.