Неймовірний успіх українців на Паралімпіаді у Ріо

49

Українська паралімпійська збірна у Ріо здобула вже 12 золотих, 10 срібних і 15 бронзових медалей, чим вивела Україну на друге місце у загальному заліку.

За перші дні Паралімпіади у Ріо Україна завоювала п’ять золотих, чотири срібних та дві бронзові медалі. Загалом, Україна отримала 37 медалей і посунула Британію на третє місце. Лідером за кількістю отриманих у Ріо нагород залишається Китай.

Водночас своїми результатами у третій день змагань українці встановили три рекорди світу, один рекорд Європи та п’ять паралімпійських рекордів, повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Футболка

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Читати за темою: Євробачення 2017 прийматиме Київ

Золоті медалі для української збірної здобули плавці Максим Кріпак та Дмитро Виноградець, плавчиня Єлизавета Мерешко, пауерліфтерка Лідія Соловйова та велогонщик Єгор Дементьєв.

Срібло завоювали плавчині Вікторія Савцова та Ярослава Денисенко, дзюдоїст Олександр Назаренко та Анастасія Мисник у змаганнях зі штовхання ядра.

І бронзові медалі збірній принесли плавці Данило Чуфаров та Денис Дубров.

Також, як повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, дебютант Паралімпіади в Ріо Максим Кріпак встановив два рекорди світу в запливі на дистанцію 100 м на спині.

Лейла Аджаметова встановила світовий рекорд у забігу на дистанцію 100 м. У запливі на 50 м на спині рекордсменом Європи став Дмитро Виноградець. Паралімпійські рекорди з плавання встановили Данило Чуфаров та Єлизавета Мерешко. Титулована пауерліфтерка Лідія Соловйова встановила паралімпійський рекорд у жимі лежачи у вазі 102 та 107 кг відповідно.

Нагадаємо Паралімпійські ігри у Ріо стартували  8 вересня і триватимуть до 18 вересня. Українські спортсмени змагаються у 15 видах спорту. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.