«Микита Кожум’яка» – такого від української анімації Ви точно не очікували

78

Вже зовсім скоро, 13 жовтня, відбудеться довгоочікувана прем‘єра українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка». Завдяки цікавому сюжету та комп’ютерній графіці рівня світових анімаційних студій, мультфільм придбали для прокату понад 20 країн світу: від Японії до Західної Європи та США.

Нещодавно вийшов другий офіційний трейлер мультфільму, сповнений багатьма кумедними, героїчними та навіть магічними пригодами головних героїв.

Читайте за темою: В Україні створено базу розвивальних та пізнавальних мультфільмів українською мовою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Наразі мультфільм «Микита Кожум’яка» запрошує долучитися до благодійної акції «Подаруй дітям мультфільм». Купуючи собі квиток на будь-який сеанс, кожен охочий може «підвісити» квиток на мультфільм для дитини з дитячого будинку. За словами організаторів  квитки гарантовано потраплять за призначенням і добра у світі стане більше. З деталями акції можна ознайомитись тут.

Читайте за темою: Легендарний мультфільм «Козаки» повертається до глядачів

Офіційна прем’єра стартує 13 жовтня, а 12 жовтня відбудеться ексклюзивна світова презентація мультфільму українською та англійською мовами в кінотеатрі Cinema City в ТРЦ Ocean Plaza. У ній візьмуть участь українські знаменитості та іноземні гості, причетні до створення мультфільму. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.