«Мій друг Борис Нємцов» вийде на екрани України

47

6 жовтня в український прокат виходить документальна стрічка Зосі Родкевич «Мій друг Борис Нємцов». Українська прем’єра картини приурочена до дня народження одного з найбільш яскравих опозиційних політиків Росії, близького друга та прихильника України Бориса Нємцова, вбитого за невизначених обставин 2016 року у Москві. Повідомляє 86prokat.

Це – фільм-портрет. Він не прагне подати версії розслідування чи заглибитися у політичну діяльність Бориса Нємцова. Це – часом жорсткий, часом трагікомічний, але завжди близький погляд на живу людину, яка все життя грає роль великого політика. Втім, він насолоджувався цією роллю. Жарт за жартом – і ось ви вже добрий друг Нємцова.

Читайте за темою: Перекладений роман відомого українського письменника презентували в Італії

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

«Фільм про те, як великий історичний контекст звужується до маленької особистої історії. Як знайомство переростає у дружбу. Знімаючи кілька років поспіль новинні репортажі, камера вихопила трохи більше, ніж повинна була, розглянула пильніше, ніж зазвичай, і перетворила спостереження на кіно» , – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Популярне американське видання оприлюднило портрети українських військових

Фільм стартує прем’єрним показом за участі режисерки 5 жовтня у Києві у кінотеатрі «Жовтень». Із 6 жовтня стрічку можна буде переглянути у кінотеатрах Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст (список оновлюється).

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.