Лідери українських громадських організацій Португалії зустрілись з Павлом Клімкіним

66

16 вересня 2016 року, в рамкам візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Португалії, з ініціативи Посла України у Португалії Інни Огнівець, відбулася зустріч зі священниками українських церков та лідерами українських громадських організацій у Португалії. Про це йдеться на сайті спілки українців у Португалії.

На початку, пан міністр розповів про мету свого візиту та передав теплі відгуки від португальських урядовців про українську громаду в Португалії. Пізніше відбувся продуктивний діалог щодо проблем не тільки українців у Португалії, але і українських мігрантів загалом.

Читайте за темою: Витончена колекція української дизайнерки вразила відвідувачів New York Fashion Week

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Зокрема, були підняті питання про виборчі права українських мігрантів, подальшу роботу над Законом про зовнішню трудову міграцію, створення окремої інституції, яка б комплексно займалася проблемами українських мігрантів, перегляд і вдосконалення роботи громадської ради при МЗС, інформаційну підтримку громадських проектів та про запровадження прямого авіасполучення між Португалією та Україною та створення умов для розширення співпраці у сфері туризму.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.