Легендарний грузинський балет відмовився виступати в Криму та Росії

62

Грузинський балет «Сухішвілі» на офіційній сторінці в соцмережі-Facebook оприлюднив відмову від виступів в Росії та анексованому Криму.

«Сьогодні отримали лист-пропозицію щодо виступів грузинського Національного балету «Сухішвілі» в Криму (Сімферополь, Севастополь). З 2007 року по 2014-ий наш ансамбль щорічно проводив концерти в Криму і ми дуже любимо кримчан. Але, в зв’язку з подіями в Україні, «Сухішвілі» відмовляється від гастролей в Росії, а тим більше в анексованих Росією регіонах. Слава Україні! Героям слава!», – сказано у повідомленні.

Читайте за темою: Україна увійшла в ТОП-20 найгостинніших країн світу

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Національний балет Грузії був заснований у 1945 році і за 70 років він безліч разів виступав на найвідоміших світових сценах. Слава колективу стала справді світовою, а преса охрестила його «восьмим чудом світу». Сьогодні ансамбль складається з 500 танцюристів і власного оркестру. За всю свою історію колектив побував в більш ніж 250 турне, 11 раз об’їздив 5 континентів, 88 країн, провів 12 300 концертів, а глядачами вистав трупи стало більше 7 мільйонів чоловік.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.