Форум «Репутація» – для тих, хто керує майбутнім

50

28 вересня у Києві відбудеться Третій форум «Репутація», присвячений ролі особистої репутації в бізнесі та політиці.  Захід проходитиме мовою стратегії та майбутнього, яка використовується спікерами за допомогою українських, англійських та російських слів.

Форум традиційно складається з трьох тематичних блоків: Думки, Можливості та Приклади та завершується workshop-ом Майстерня майстрів.

Архітектуру програми  форуму побудовано таким чином, щоб максимально якісно розкрити тему в форматах дискусій, доповідей, прикладів, презентацій, тощо. Аудиторія форуму: інноваційно-налаштовані представники сучасного бізнесу та політики, фахівці в галузі соціальних та комерційних (маркетингових) комунікацій, викладачі та  студенти профільних вишів (в рамках соціальної програми організаторів форуму).

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

Організатори запросили спеціалістів різних напрямків діяльності, які спеціально для Форуму готують унікальні та цікаві виступи.

frte

Зураб Аласанія (UA:Перший), Валерій Пекар («Нова Країна»), Олександр Солонтай («Сила Людей») – спікери блоку Думки.

Андрій Длігач (генеральний директор Advanter Group), Андрій Кашпур (автор книги «Репутація»),  Віолета Москалу (ініціаторка та співзасновниця мережі Global Ukrainians), Сергій Тринчук і Дмитро Хопта (співавтори проекту відкритої медіа-платформи) – спікери блоку Можливості.

Вікторія Єсауленко (сертифікований бізнес-тренер), Вікторія Подгорна (політичний консультант), Павло Кругляковський (телеведучий), Євген Мецгер (Укргазбанк)  – спікери блоку Приклади.

Загалом цикл форумів «Репутація» є платформою для створення професії «проектувальник майбутнього» (future developer).

В цьому контексті керування репутацією є одним з ключових інструментів керування (проектування) майбутнім.

Перший форум циклу був присвячений огляду можливих рішень та методик репутації в контексті проектування майбутнього (відбувся 10 грудня 2015 р).

Другий форум – 17 червня 2016р. – був присвячений темі «Репутація у новій економіці: ваш головний капітал».

Тема третього форуму – 28 вересня 2016 р. – роль особистої репутації в бізнесі та політиці. З детальною програмою третього форуму «Репутація» можна ознайомитись тут.

Читайте за темою: Кооперація, емоційний інтелект та soft skills – ключ успішності епохи інноваційної економіки

Форум «Репутація» – це знання, яких ще немає в інтернеті. Це – можливість дискутувати безпосередньо з авторами ідей та методик. Це – можливість стати співавтором нової професії. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.