«#EUkraine» – новий проект про можливості українського бізнесу

72

Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з медіа-групою «1+1» запустило інформаційний проект «#EUkraine», завданням якого є популяризація можливостей малого і середнього бізнесу як всередині країни, так і на європейському ринку. Про це повідомляє УНІАН.

Необхідність втілення такого проекту була продиктована недостатньою обізнаністю з позитивними прикладами співпраці малого та середнього бізнесу в ЄС і з ЄС, недостатнім інформуванням про можливості Євросоюзу.

У свою чергу під час прес-конференції щодо проекту, керівник відділу роботи з пресою та інформацією делегації ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас зазначив, що проект та історії успіху повинні відкрити європейський ринок, адже багато компаній в Україні мають для цього все необхідне. Також він наголосив, що проект цікавий і для інвесторів з ЄС, оскільки дозволить побачити оригінальні ініціативи для інвестування.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читати за темою: Олексій Золотарьов: «Закордонні українці, долучившись до Global Ukraine Business Hub, отримають не лише можливість купити якісний український товар, але й підтримати свою країну»

За словами керівника проекту Тетяни Пушнової, проект розрахований на рік і буде фінансуватися як за кошти Представництва ЄС в Україні, яке надасть близько 300 тис. дол., так і за власні кошти медіа-групи. Проект включатиме спеціальну телепрограму «Роби бізнес» на телеканалі «2+2», сюжети у випусках новин «ТСН» та тематичні круглі столи в інформаційному агентстві УНІАН.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.