Британія готуватиме українських військових за стандартами НАТО

54

Під час зустрічі 8 вересня Міністра оборони України Степана Полторака з Міністром оборони Великобританії Майклом Феллоном у Лондоні було оголошено про те, що у 2017 році Великобританія підготує 5 000 українських військових за стандартами НАТО. Варто зазначити, що британські інструктори вже підготували 2 500 військових.

Крім того, як повідомив Полторак на своїй сторінці у Facebook, планується суттєве збільшення обсягів допомоги Україні з боку британського оборонного відомства.

В рамках візиту відбулася також зустріч з головою Генерального штабу оборони Сполученого Королівства Стюартом Пічем, де було обговорено співпрацю країн на рівні генеральних штабів для удосконалення підготовки українських військових за стандартами НАТО.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

В ході візиту до Великобританії Степан Полторак провів зустріч з Міністром оборони США Ештоном Картером. У Лондоні глави оборонних відомств України та США підписали «Концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки на п’ятирічний період».

Читати за темою: Україна та Німеччина проведуть взаємні роки мови

У рамках «Концепції розвитку партнерства» співробітництво передбачає чотири головні напрями зусиль. Зокрема йдеться про зміцнення обороноздатності України, реалізацію оборонної реформи з метою створення сучасних Збройних Сил, удосконалення процесів оборонного планування та покращення співробітництва в галузі оборонних технологій та підтримка інтеграції оборонного сектору.

Також було призначено спеціального радника для Степана Полторака. Ним став колишній командувач сухопутних військ Збройних сил Королівства, генерал Нік Паркер. США також відправляють свого радника для реформування Міноборони України. Ним став 4-х зірковий генерал Джон Абізейд. З 2003 року по 2007 рік генерал Абізейд обіймав посаду командувача Центрального командування ЗС США. Стратегічні радники покликані допомогти нарощуванню темпів і масштабів оборонної реформи в Україні.

У рамках офіційного візиту до Великої Британії, Міністр оборони України також взяв участь у конференції «Діяльність ООН з підтримки миру». Участь у даному заході беруть делегації 78 держав світу, близько 40 із яких очолюють міністри оборони. У ході конференції учасники обговорили останні досягнення ООН та питання міжнародних зобов’язань країн-учасниць ООН. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.