Allseeds та Saipol уклали угоду про співпрацю

65

Група Allseeds та найбільший європейський оператор на ринку соняшникової та ріпакової олій французька компанія Saipol підписали довгострокову угоду, яка крім фінансово-торговельних операцій, включає інвестиції французів у продовження широкомасштабного проекту розвитку групи Allseeds в Україні у переробній та інфраструктурній сферах.

Компанія Saipol є 100% «донькою» французької Групи Avril, одного із провідних гравців у агропродовольчому секторі ЄС.

Читайте за темою: Україна – серед лідерів світового виробництва олії

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Група Allseeds у 2015 році ввела в експлуатацію олійноекстракційний завод у порту Южний, потужністю 2400 тонн на добу переробки насіння соняшнику, завершивши таким чином перший етап свого інвестиційного проекту вартістю $200 млн. Потреба у інвестиціях на продовження проектів компанії складає  біля $400 млн.

Allseeds Group стала переможцем рейтингу «Лідер Ефективного Менеджменту», складеного компанією «УкрАгроКонсалт» для операторів ринку, які зробили найбільший внесок у розвиток олійно-жирового сектору України.

Нагороду компанії вручили у рамках проведення міжнародної конференції «Black Sea Oil Trade-2016», у якій взяло участь понад 200 учасників.

Читайте за темою: Підсумки експорту товарів та послуг за І півріччя 2016 року

Allseeds є одним з найбільших виробників і експортерів рослинних олій та шротів в Україні і має репутацію надійного та високопрофесійного партнера на ринках сільськогосподарської продукції. Allseeds також надає послуги із перевалки рослинних олій на власному терміналі у порту Южний – найглибшому порту України. Компанія у 2015 році побудувала тут сучасний олійноекстракційний завод потужністю 2400 т/добу насіння соняшнику (1800 т/добу ріпаку або 1500 т/добу соєвих бобів). GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.