Global Ukraine

29 вересня у Києві відбудеться наукова конференція Falling Walls Lab та конкурс науково обґрунтованих стартапів Falling Walls Venture

20

Вже 29 вересня усі охочі мають можливість стати учасником другої наукової конференції Falling Walls Lab у Києві і презентувати свій винахід або ідею на весь світ, а також долучитись до форуму Falling Walls Venture.

Falling Walls Lab це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих вчених, який надає їм можливість презентувати свої бізнес-ідеї, соціальні, наукові та індустріальні проекти всьому світу.

Конференція Falling Walls відбувається восени кожного року у Берліні. Їй передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Lab, в різних містах світу. Вони відіграють роль відбіркових турів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностей, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.

Читайте за темою: Презентація книги Міхеіла Саакашвілі в Києві

Переможець київської Falling Walls Lab отримає можливість відправитись до Берліну, де представить свою презентацію найвидатнішим науковцям. Три переможці берлінської Лабораторії Falling Walls ще раз відрекомендують свої ідеї на Falling Walls Conference для міжнародної аудиторії. Таким чином, кожний наступний тур відкриває все більш широкі перспективи.

Falling Walls Ventureтам, де зустрічаються наука та бізнес. Falling Walls Venture – це інтернаціональний форум для венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, наукових стартапів та лідерів громадської думки.

Falling Walls Venture є важливою платформою для демонстрації видатних наукових досліджень та підприємницького потенціалу. Учасники мають унікальну можливість розширити коло професійних зв’язків, знайти бізнес-партнерів, привернути увагу інвесторів зі всього світу та отримати шанс здобути звання «Науковий стартап 2016», а також виступити на Falling Walls Conference перед лідерами науки, промисловості та політики у Берліні.

Читайте за темою: 4 українські університети – в рейтингу найкращих вишів світу

Участь у проекті є безкоштовною, жодних обмежень за віком чи статтю, фінансування здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Зареєструватися можна за посиланням:  https://www.eventbrite.com/e/falling-walls-lab-kyiv-falling-walls-venture-kyiv-tickets-27675475091

Фонд Кличко – це всеукраїнська благодійна організація, що займається реалізацією проектів у сфері спорту, науки та освіти. Головна місія фонду – створити простір, який підтримує інтелектуальну та фізичну складові життя молоді та надає різноманітні можливості для розвитку. Девіз Фонду – Борись за свою мрію. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.