ЄС допоможе Державній авіаційній службі України підвищити авіаційну безпеку

70

Українська авіація має стати більш безпечною: 29 липня ЄС започаткував новий проект Twinning, який допоможе Державній авіаційній службі України підвищити авіаційну безпеку, що сприятиме сталому розвитку цивільної авіації України та її інтеграції у транспортну систему ЄС.
Зважаючи на обраний євроінтеграційний курс, Україна має привести своє законодавство у всіх сферах у відповідність до європейських норм, в тому числі й у сфері цивільної авіації. Очікується підписання між Україною та ЄС Угоди про Спільний Авіаційний Простір (надалі – Угода САП), що дозволить об’єднати ринки повітряного транспорту і відкрити нові можливості для національних авіаперевізників та пасажирів користуватися більш якісними послугами авіаперевезень. Із врахуванням Угоди САП, Україна має гармонізувати національне законодавство у відповідності до норм ЄС. Цей проект Twinning є найбільш придатним інструментом для вирішення такого завдання у тісній співпраці з Державною Адміністрацією Іспанії з авіаційної безпеки та безпеки польотів (AESA).

Читати за темою: Українські літаки представлять на міжнародному авіапоказі

Посол ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив: «ЄС готовий до співпраці та може поділитися своїм передовим досвідом у цій сфері задля підтримки української авіації в її розвитку та підвищення стандартів безпеки польотів».
Бюджет проекту складає 1,6 млн. євро, партнерство у рамках цього проекту триватиме 21 місяць.
Twinning – це інструмент інституціональної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав – членів ЄС та країн-бенефіціарів. Twinning має на меті допомагати країнам-бенефіціарам покращувати та підсилювати адміністративне функціонування органів державної влади, їх структуру, людські ресурси, управлінський потенціал, що має сприяти апроксимації acquis communautaire (законодавство ЄС).
Визначальною рисою проекту Twinning є безпосередній обмін специфічним досвідом у окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передачу «ноу-хау» та передової практики між державними органами країн – членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, випрацювання унікального національного досвіду. GU

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.