Візит польського президента Анджея Дуди до України у День Незалежності

67

Учора, 24 серпня, до Києва завітав президент Польщі Анджей Дуда, що було дуже символічним, в світлі напруження двосторонніх відносин через питання історичного минулого, зокрема, Волинської різні. Польський президент був присутній на параді з нагоди Дня Незалежності, потім глави держав удвох взяли участь у нараді українських дипломатів.

Під час візиту була прийнята спільна декларація, в якій президенти України та Польщі зазначили про подальший розвиток дружніх відносин, важливість відновлення миру в Україні для європейської безпеки, підтримку процесу реформування в Україні, подальшу співпрацю у сфері підтримки і захисту прав української та польської національних меншин та співробітництво на рівні президентів в традиційній площині українсько-польських відносин.

«Закликаємо міжнародну спільноту посилити зусилля, у тому числі шляхом політики санкцій щодо агресора, з метою відновлення порушеного міжнародного правопорядку та припинення агресії проти України. Заявляємо, що Польща підтримує впровадження безвізового режиму між Європейським Союзом та Україною як ефективного кроку, який сприяє розширенню міжлюдських контактів», –  йдеться в тексті документа.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Тижневі святкування Дня Незалежності в Варшаві

Крім того, на спільному брифінгу Петро Порошенко заявив, що Україна готова до відвертого та конструктивного діалогу з питань трагічних сторінок нашої спільної історії, на що Анджей Дуда зазначив, що країни намагатимуться зробити діалог щодо історичних питань більш продуктивним і вже в грудні можна буде говорити про конкретні речі. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.