В «Укрзалізниці» тепер будуть вагони-трансформери та рейкобуси

60

«Укрзалізниця» замовила в Крюківського вагонобудівного заводу 21 новий пасажирський вагон, з яких 13 – нові вагони з купе-трансформерами, які будуть поставлені «Укрзалізниці» вже восени.

Вагони-трансформери стануть альтернативою потягам далекого прямування, в яких можна буде перевозити більше пасажирів. Адже у нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця. У денному режимі нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння. Постільна білизна знаходитиметься в нішах полиць. У кожному вагоні буде по дев’ять 4-місних купе (як і в звичних поїздах), які в «складеному» вигляді можуть перевозити 54-ьох пасажирів (зараз у вагоні можуть їхати 36 пасажирів).

В «Укрзалізниці» переконані, що трансформери дозволять підвищити ефективність використання вагонів та істотно збільшити їх середньодобовий пробіг.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

avg8

Читайте за темою: За висновками Венеціанської  комісії з українських депутатів неможливо зняти недоторканність

Будуть зміни і щодо електричок: їх хочуть замінити рейковими автобусами – гібридом автобуса і електропоїзда, 4 вагони якого вміщають до 200 пасажирів (зараз на приміському сполученні їздять 8-вагонні електрички, розраховані на 800 пасажирів). Рейкобуси розраховані на близькі відстані – 30-100 км і можуть пересуватися зі швидкістю до 120 км на годину. Про це повідомляють Вести.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.