В столиці Шотландії підняли український прапор

65

Вистава про українську Революцію гідності «Counting Sheep» завоювала приз The Scotsman Fringe First Award на фестивалі мистецтва The Fringe. На честь цієї події над театром у шотландській столиці Единбурзі замість прапора Європейського Союзу підняли стяг України. Про це повідомили українсько-канадські творці вистави Марія і Марк Марчики, передає «Укрінформ».

«Нашу фольк-оперу про події на Майдані взимку 2013-2014 рр. тут, у Шотландії, приймають з великим ентузіазмом. Уже на першому тижні фестивалю ми отримали купу премій, в тому числі The Scotsman Fringe First Award і на честь нашої перемоги над театром, де демонструється вистава, замість прапора ЄС підняли наш, український. Він майорітиме над Единбургом до кінця цього тижня», – розповіла Марія Марчик.

Фолк-опера «Counting Sheep» була створена ними, безпосередніми учасниками Майдану, разом із канадським гуртом Lemon Bucket Orkestra, лідером якого є Марк. Саундтрек вистави побудований на народних українських піснях, свого часу записаних Марією – етномузикологом і відомою українською співачкою, однією із засновників фольклорного колективу «Божичі».

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Чернівецькі студенти зняли фільм про свого викладача-офіцера АТО

Глядачі беруть безпосередню участь у дійстві, яке включає і частування «майданівською гречкою», і бійку з «Беркутом», і навіть штурм барикад.

Фестиваль мистецтв The Fringe – один із найвизначніших у світі. Він щороку проводиться в Единбурзі у серпні, починаючи з 1947-го. Минулоріч він тривав 25 днів, за цей час відбулося понад 50 тисяч демонстрацій, 3314 вистав на 313 фестивальних майданчиках. Цього року він проходить з 5 до 29 серпня.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.