В Одесі офіційно відкрився довгоочікуваний Hi-Tech Office Ukraine

69

Hi-Tech Office – це спільний проект українського бізнесу та міжнародних інвесторів, який реалізований за сприяння Мінекономрозвитку. Hi-Tech Office сприятиме розвитку та підтримуватиме інноваційні розробки в Україні. Український офіс створено на зразок канадського Communitech та ізраїльського Офісу Головного Вченого, які успішно працюють у своїх країнах.

Hi-Tech Office Ukraine підтримуватиме українські стартапи та втілюватиме у життя інноваційні ідеї, які можуть бути комерціалізовані. Світова практика свідчить, що 1$ інвестицій у стартапи створює 5 – 8 $ у реальному секторі економіки. Тож розвиток стартапів створює додану вартість і нові робочі місця.

Офіс буде створювати інноваційну екосистему для стартапів, де вони зможуть отримати доступ до фінансування та вийти на ринки збуту. А також знайти експертів, менторів, необхідну інфраструктуру та багато чого іншого.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: Огляд ІТ-фестивалю DE:CODED 2016

І одна з найважливіших особливостей Hi-Tech Office це те, що новатори, які візьмуть участь у програмі, мають інкорпорувати свої стартапи в Україні. Іншими словами, Офіс допомагатиме їм у виході на міжнародні ринки, однак інтелектуальна власність має зберігатися в Україні. Це запобігатиме так званому ефекту «brain drain», коли багато українців-новаторів мають їхати за кордон у пошуках фінансування своїх проектів і разом з тим вивозять з України свої ідеї та потенціал. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.