В Києві відкрилася фотовиставка «Моя армія. Бачити серцем» 

49

23 серпня у Музеї історії Києва відкрилася фотовиставка «МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем». Це – документальна фотоісторія про друге народження української армії, яка розповідається за допомогою фотографій очевидців російсько-української гібридної війни на сході України.

На виставці представлені фотографії з архіву Міноборони та очевидців. Це – більш ніж 100 учасників, в тому числі військові та волонтери.

«Півтора місяці на сайті http://newarmy.in.ua/ ми збирали фотографії очевидців, щоб дослідити процес відродження армії з самого початку та внести цю хроніку в літопис створення нової незалежної держави», – зазначають організатори проекту на сторінці у Facebook.

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

З великої кількості фото організатори обрали найкращі, на їхню думку, 250 робіт. Крім фото, на виставці можна почитати невеликі роздруковані есе та спогади бійців, а також подивитися відео.

Читати за темою: Стрічка «Крим. Як це було» перемогла на міжнародному кінофестивалі у Рівному

На представлених в експозиції фото можна побачити як бойові дії, так і побут військових, а також на них зображені жахіття війни – зруйновані будинки та мости.

Є окремий стенд, присвячений російській присутності на сході: тут фото «трофеїв», в тому числі і документи росіян.

Виставка вийшла не тільки про війну та армію, а й про людяність, про те, що в будь-якій ситуації треба залишатися, насамперед, людиною.

Фотовиставка буде працювати до 4 вересня. Вхід – вільний.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.