Унікальну книгу про українську історію презентують у вересні

59

Книга «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності» автором якої є Сергій Плохій, професор історії Гарвардського університету, на початку вересня вийде у київському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Про це повідомляє Експрес.

«Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності» охоплює історію України за 2500 років – від Геродота і до сьогодення. У ній йдеться про політику, геополітику, культурну й етнічну ідентичність та міжнародні відносини. Крім того, книга намагається дати відповіді на всі питання, які виникали щодо українських реалій останні два роки.

Автор зазначає, що до написання такої книги його спонукала велика кількість помилкових оцінок, історичних паралелей і алюзій стосовно України у США. Книгу уже презентували у США, а в Україні її представлять під час Форуму видавців у Львові.

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Український графік, чиї роботи прикрашали президентські апартаменти Кеннеді

Сергій Плохій – професор Гарвардського університету, один з провідних спеціалістів світу з історії України та Східної Європи. Книжки Сергія Плохія отримували перший приз Американської асоціації Українських студій. Лауреат премії імені Лайонела Ґельбера за найкращу англомовну книжку 2014 року з історії міжнародних відносин. У 2015 році був нагороджений премією Антоновичів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.