Global Ukraine

Українці створили розумний брелок, який пам’ятає всі паролі

39

Команда українських розробників з Hideez Technology представила свій новий продукт під назвою Hideez Key. Це невеликий брелок, здатний зберігати в собі цифрові ключі та сертифікати для того, щоб проводити електронні платежі, розблоковувати гаджети або відкривати двері в «розумному» будинку.

Читати за темою: Як виходець з України створив перший в світі модульний смарт-годинник і зібрав на Kickstarter $ 1,6 млн

Наприклад, якщо на робочий комп’ютер встановити спеціальний пароль, він буде залишатися недоступним для сторонніх людей, однак, коли господар повернеться на своє робоче місце, система автоматично розблокується. Його також можна використовувати для цифрового підпису, паролю для софту або ж просто для того, щоб знайти свої загублені ключі разом з брелоком за допомогою смартфону.

https://youtu.be/HAqdb9IK6a4

Гаджет має мініатюрні габарити 32,5×32,5×9 мм і вагу 9 грам. Він здатний пропрацювати в автономному режимі до півроку без необхідності зміни батареї.

Вже з 8 серпня пристрій з’явиться у продажі на території України за ціною в 1299 гривень. Також з понеділка стартап починає продажі пристрою в Німеччині, за рекомендованою ціною в 49 євро.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.