Український художник візьме участь у міжнародному конкурсі у США

70

Український митець Роман Мінін повезе свій твір – монументальне панно «Килим обіцянок» – на масштабний міжнародний конкурс ArtPrize, що відбудеться в американському Мічигані з 21 вересня по 9 жовтня, передає Культпростір. Героями «Килима обіцянок» стали шахтарі, яких Мінін часто зображує на своїх роботах, оскільки він родом із Донбасу.

«Найстрашніші політичні жахіття, які можна було уявити географічним сусідам, стають реальністю. Все тому, що обіцянки діаметрально протилежні, і вектор їх напрямку також. Здоровий глузд поступається дурній обіцянці, зробленій у стані афекту публічно. Це чарівна простота. Долі мільйонів заради обіцянок. Лишається тільки побачити механізми, які міцно сплітають кожну обіцянку в килим історії», – розповідає художник про свою роботу.

Читати за темою: Магазин українських брендів відкриють на Хрещатику

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Роботи на міжнародному ArtPrize будуть оцінюватися у восьми категоріях експертним журі, а також шляхом публічного голосування. На заході збереться близько 400 тисяч художників, галерей і музеїв з усього світу.

 У Романа Мініна буде можливість поборотися за Гран-прі у розмірі $ 200 тисяч. Переможці, які посядуть друге і третє місце, також отримають грошові нагороди.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.