Українських дітей вчитимуть культурній дипломатії

73

«Школу громадської участі та культурної дипломатії» ініціювала Мала академія наук України. Це – експериментальний освітній проект, який триває з 9 по 14 серпня на базі в Пущі Водиці, повідомляє QHA.

Аудиторією проекту є 25 дітей у віці 12-16 років з різних куточків України. Для учасників розробили насичену програму: ранок дітей розпочинається о 6:30 з ранкових вправ і до 22:00 на дітей чекають тренінги, квести, інтерактивні лекції, робота в групах, заняття з методики «Філософія для дітей» на розвиток мислення, арт-сесії, зустрічі з людьми, яким є що розповісти про культурну дипломатію.

Зокрема, діти вже мали зустріч з поетом і публіцистом Раулем Чілачавою, який, очолюючи посольство в Латвії, втілив безліч культурних проектів, з бандуристкою Іриною Родіоновою, з віце-президентом польського «Клубу друзів України» Рафалом Марцинківським та іншими цікавими людьми.

Футболка

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Італійський історик: «Не знаючи про Голодомор, конфлікту між Україною та Росією не зрозуміти»

Така практика давно прижилася в інших країнах: у Берліні є цілий Інститут культурної дипломатії, в польських вузах навчають такої спеціальності. Культурна дипломатія зараз має неабияку актуальність, а тому важливо залучати до цього дітей та молодь.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.