Українські діти поїдуть на відпочинок до Туреччини

503

Вже зовсім скоро 60 дітей переселенців із зони АТО та дітей учасників бойових дій відправляться на відпочинок на Анталійське узбережжя Туреччини в рамках проекту «Відкрий дитині світ!», організованого Посольством Республіки Туреччина в Україні, туроператором «Анекс Тур», благодійними організаціями та відомими українськими співаками.

Проект був започаткований туроператором 4 роки тому. За цей час понад 300 дітей з України отримали незабутній відпочинок та взяли участь в різних заходах. Про це на прес-конференції в Уніан розповіли Йонет Джан Тезель, Посол Туреччини в Україні, Берат Йилдиз, аташе з питань культури та інформації Посольства Республіки Туреччина в Україні, Адігюзель Ількер, генеральний директор компанії «Анекс Тур», Анастасія Приходько, співачка, Андрій Кравчук, співак, Катерина Жук, директор ГО «Charity Tuner», Віктор Куліченко, БФ «Київ Ринг».

Окрім морського відпочинку, для дітей придумали цікаву програму, яка міститиме майстер-класи зі співу, танців, екскурсійні тури. Зокрема, український артист Андрій Кравчук найближчими днями на одній із студій звукозапису проведе майстер клас для дітей, на якому покаже як записувати пісні, як грати на музичних інструментах та розкаже, як не боятися виступати перед публікою.

Читайте за темою: Допомога українців Греції: діти героїв АТО поїхали на відпочинок

Організатори проекту зазначають, що найважливіше в сучасних умовах – вкладати в дітей, у їхній розвиток, адже саме за ними майбутнє України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.