Україна вперше здійснила поставку сухого молока до ЄС

62

Українська компанія «Молочний альянс» здійснила поставку сухого знежиреного молока до ЄС. Це перша подібна поставка для України. Про це повідомляє прес-служба групи компаній «Молочний альянс». Продукція була вироблена на ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», який має сертифікацію Єврокомісії.

«Група компаній першою здійснила поставку сухого знежиреного молока в ЄС в межах встановлених для України квот на експорт молока і молочних продуктів. Відповідно до укладеного контракту з польською компанією, ЦК повинна експортувати 100 тонн сухого знежиреного молока у рамках Угоди України з ЄС щодо безмитної торгівлі. Наша продукція в обсязі 20 тонн була експортована до Польщі. Найближчим часом в цю ж країну буде експортовано ще 80 тонн», — йдеться у повідомленні.

Читати за темою: Вперше українська молочна продукція вийшла на ринок ЄС

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

Нагадаємо, у квітні група компаній «Молочний альянс» першою серед молочних компаній України виконала замовлення європейського партнера на промислову поставку молочної продукції. Перша експортна партія до Болгарії складалася з твердих сирів торгових марок «Пирятинъ» та «Славія», молока ультрапастеризованого ТМ «Яготинське», молока ультрапастеризованого вітамінізованого для дітей ТМ «Яготинське для дітей», масла солодковершкового ТМ «Златокрай».

З 10 січня 2016 року ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» та філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», які входять до групи компаній «Молочний альянс», отримали право експортувати продукцію власного виробництва до країн Євросоюзу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.