У Києві відбудеться дводенний курс з аналізу даних

81

10-11 вересня у Києві відбудеться дводенний курс з аналізу даних «Introduction to Data Science, Business Analytics, Big Data and Artificial Intelligence». Захід проводиться вже всьоме та має на меті залучити понад 1000 учасників з усієї України. До цього курс проходив у трьох містах України (Києві, Львові, Одесі) та зібрав близько 2000 безпосередніх учасників і понад 2000 онлайн-переглядів.

Курс буде цікавий для всіх охочих розвиватись в «науці про дані»: студентів, викладачів, працівників компаній, стартаперів. Курс є безкоштовним.

Професія аналітика та data scientist користується широким попитом серед компаній та урядових структур. А за версією Harvard Business Review вона є «The Sexiest Job of the 21st Century». До того ж, це – найбільш оплачувана професія з 2010 року.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Бізнес-аналітика або data science – «наука аналізу» для прийняття бізнесових рішень. Вона включає в себе методи збору і обробки інформації, оцінку ризиків, моделювання і прогнозування за допомогою інформаційних і телекомунікаційних технологій та дозволяє сотням компаній заощаджувати ресурси.sbtd

Викладачем курсу є Олександр Романко – старший науковий співробітник компанії IBM Canada, професор за сумісництвом в Університеті Торонто (Канада) та Українському католицькому університеті. Олександр спеціалізується на ризик-аналітиці, бізнес-аналітиці, фінансовому ризик-менеджменті та інформаційних технологіях. Є автором більш ніж 20 статей у міжнародних наукових журналах і співавтором декількох книг. Пан Романко активно співпрацює з університетами та компаніями України, є засновником Кластеру інформаційних технологій міста Суми, а також займається волонтерською діяльністю в українських організаціях Канади.

Програма курсу

  • Знайомство з аналітикою, прикладною статистикою, інструментами обробки big data у форматі лекцій з наведенням практичних прикладів на Python;
  • Презентації від компаній та панельна дискусія;
  • Ярмарок вакансій;
  • Презентації від стартапів;
  • Нетворкінг.

Читайте за темою: Євген Уткін чекає вибачень за обшуки в офісі KM Core

Обов’язкова реєстрація за посиланням, дедлайн – 1 вересня.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.