Тижневі святкування Дня Незалежності в Варшаві

111

Українці в Варшаві до Дня Незалежності України організували цілий комплекс цікавих заходів та ініціатив, які мають не лише розважальну, але й інформативну складову.

Святкування розпочалися ще минулого тижня. Зокрема, 20-21 серпня 2016 року у Варшаві, з нагоди Дня Незалежності України, відбувся футбольний чемпіонат «Кубок Незалежності». В турнірі взяли учать 5 команд: «Мігранти», «Fruits», «Wiewiórki», «Kazakhi» та «Euromaidan-Warszawa». Вони зіграли 10 матчів, за результатами яких було визначено переможця – команду «Мігранти», кубок якій вручив представник Посольства України у Польщі Василь Йордан. Друге місце посіла команда «Wiewiórki», третє – «Fruits», на четвертому місці – «Euromaidan-Warszawa», а на п’ятому – «Kazakhi».

npnd4

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Брелок “Тризуб”

npnd5

Інформативні ініціативи будуть спрямовані не лише на те, щоб привітати українців, але і щоб донести до жителів Польщі інформацію про українське свято. «24 серпня в польських супермаркетах по всій Польщі на інформаційних екранах буде висвітлюватись привітання України з Днем Незалежності з ініціативи організації «Євромайдан-Варшава», – розповідає Наталка Панченко, Президент організації «Євромайдан-Варшава». – А з ініціативи Посольства України привітання України з цим святом будуть також висвітлюватись на білбордах у Варшаві, як і минулого року».

А в неділю, 28 серпня, українці в Варшаві покажуть себе у найяскравіших барвах, оскільки влаштують парад вишиванок. «Запрошуємо всіх українців на мультикультурний парад Street Party! Одягайте вишиванки, беріть прапори і все, що нагадує про Україну! Покажемо, що нас є багато, і що українцям є чим пишатися!», – закликають організатори на Facebook-сторінці івенту.

Читайте за темою: У Чикаго оберуть найсильнішого українця громади

Після параду організатори обіцяють зробити кілька спільних фотографій на підтримку українців, які незаконно ув’язнені та утримуються зараз у російських тюрмах. Нагадаємо, що українці Варшави уже організовували парад вишиванок на День вишиванки, який мав небувалий успіх та був проведений на високому рівні. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.