ТОП-5 видавництв незалежної України

120

Джерело: Gazeta.ua

  • «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»— українське книжкове видавництво, засноване у Києві 1992 року Іваном Малковичем. Назва видавництва походить з оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука», в якому діти вчилися читати по складах за фразою: «А-ба-ба-га-ла-ма-га!» («а баба галамага», діалектне «галамагати» — «верзти дурниці»).
gftr
Г.-Х. Андерсен “Снігова королева”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

З видавництвом співпрацювали Юрій Андрухович, Микола Вінграновський, Ліна Костенко, Марина та Сергій Дяченки, Андрій Кокотюха, Всеволод Нестайко, Дмитро Павличко та ін.

«Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена, ілюстрована Владиславом Єрком, стала у 2005 році лідером продажів англійського видавництва Templar та увійшла до трійки лідерів різдвяних продажів у Великій Британії.

Один з найвідоміших проектів видавництва — публікація серії романів Дж. К. Ролінґ про Гаррі Поттера у перекладі Віктора Морозова. На сьогодні видано усі десять книг. Переклад «Гаррі Поттера та Смертельних реліквій» вийшов першим у світі.

  • «Клуб сімейного дозвілля»— одне з найбільших видавництв України, засновано 2000 року. На початок 2016 року було видано понад 2000 творів авторів з України, Росії, Англії, США та Німеччини, загальним накладом 30 млн примірників.
gftr1
Мішель Уельбек “Покора”

Видавничий проект «Світові бестселери — українською» — один з найпріоритетніших проектів «КСД». В його рамках видаються твори зарубіжної літератури українською мовою. Наприклад, Елізабет Костова «Історик», Ден Браун «Код да Вінчі», Раймонд Коурі «Останній тамплієр», Стівен Кінг «Зона покриття», Даніела Стіл «НЕможливо».

Читати за темою: Культурна дипломатія Симона Петлюри: тріумф української пісні в Європі

  • «Видавництво Старого Лева»– засноване 13 грудня 2001 року Мар’яною Савкою та Юрієм Чопиком у Львові.

У 2016 році «Видавництво Старого Лева» було визнано першим серед українських видавничих брендів (рейтинг ділового журналу Forbes). «ВСЛ» має найбільшу серед українських видавництв кількість підписників у Facebook.

gftr2
Книга “Війна, що змінила Рондо”

Перше видання, що вийшло у «видавництві Старого Лева», — книжка галицької кулінарної майстрині Дарії Цвєк «Малятам і батькам» — про мистецтво приготування святкових страв і сервірування столу.

«ВСЛ» продало права на видання та переклад кількох своїх бестселерів у 8 країн — Аргентину, Францію, Китай, Південну Корею, Латвію, Словаччину, Польщу, Австрію.

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.