Стрічка «Крим. Як це було» перемогла на міжнародному кінофестивалі у Рівному

63

Документальний фільм «Крим. Як це було» режисера Костянтина Кляцкіна визнали кращим серед документальних робіт на міжнародному кінофестивалі «Місто мрії», що проходив з 24 по 28 серпня в місті Рівне. Фільм здобув перемогу у номінації «Кращий повнометражний документальний фільм».

«Ми дуже раді започаткуванню такого кінофестивалю у Рівному. Він робиться хорошою командою людей з палаючими очима. Думаю Рівненський кінофестиваль займе своє місце серед української кіносім’ї. Поки що фестиваль повністю підкупає своєю відвертістю і бажанням показувати світове та українське кіно. І чудово, що такі хороші судді знайшли час і сили на дебютний фестиваль. Великий уклін організаторам, всім волонтерам і суддям! Ну і найголовніше – ще одна можливість показати своє кіно у такому славетному місті як Рівне», – зазначає Костянтин Кляцкін, режисер документального фільму «Крим. Як це було».tmp_31130-PicsArt_08-29-02.45.24-1975789529

Документальна стрічка «Крим, як це було» – історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму у лютому-березні 2014 року не зрадили своїй присязі на вірність народу України. Це – фільм про тих, хто не спокусився на обіцянки керівництва російського флоту, хто зіткнувся з залякуванням сімей, надпотужним інформаційним тиском та зрадою побратимів.

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

За словами авторів, поштовхом до створення фільму стало те, що досі ніхто з українських кінематографістів не звертався до історій тих військовослужбовців, що пройшли ці важкі події та залишилися служити Україні.

Читайте за темою: Український графік, чиї роботи прикрашали президентські апартаменти Кеннеді

Міжнародний фестиваль «Місто мрії» (Rivne International Film Festival «Dream City») щорічно проводиться в українському місті Рівне. Цього року на фестивалі було представлено 50 робіт із 12 країн світу. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.