Global Ukraine

Спільні музичні фестивалі в старому Кракові та Львові

23

3-й міжнародний захід «Музика в старому Львові» у місті Лева та 41-й фестиваль «Музика в старому Кракові» відбудуться в другій половині серпня (13–28 серпня у Львові та 15–31 серпня у Кракові). Повідомляє газета «День».

Фестиваль у Львові було засновано у 2014 році, а ініціаторами стали засновник камерного оркестру «Віртуози Львова», народний артист України Сергій Бурко та засновник польської капели «Краковєнсіс» й польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіслав Галонський. Особливістю цього фестивалю є те, що концерти відомих виконавців та колективів з різних країн проходитимуть в храмах, пам’ятних та історичних місцях обох міст.

Наприклад, концерти у Львові відбуватимуться у церквах св. Миколая, св. Онуфрія та Івана Хрестителя, Архікатедральному соборі святого Юра, Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, Латинському кафедральному соборі, Вірменській церкві, соборі Успіння Пресвятої Богородиці та у церкві Пресвятої Євхаристії, у Королівських палатах Львівського історичного музею та в Італійському дворику.

Однією із центральних подій проекту стане реалізація спільної програми камерного оркестру «Віртуози Львова» та маріупольського Муніципального камерного оркестру «Ренесанс», під час якої виконуватимуться твори трьох Моцартів – Леопольда, Вольфганга Амадея та Франца Ксавера.

Читайте за темою: У Чернівцях відбудеться VII Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

Окремою цікавинкою фестивалю є виїзні виступи талановитої молоді в місті-партнері. Співорганізатором заходу є Львівська філармонія, а до участі запрошено понад 100 виконавців.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.